תמונת מופע: האורקסטרה עם אלון אולארצ'יק ואפרים שמיר– ביחד ולחוד

האורקסטרה עם אלון אולארצ'יק ואפרים שמיר– ביחד ולחוד

מוזיקה
בית התרבות סביון
חמישי, 06 דצמבר 2018 21:00
מחיר 120 ₪

פרטי ההצגה

האורקסטרה עם אלון אולארצ'יק ואפרים שמיר– "ביחד ולחוד"

שני זמרים ויוצרים ענקים בשירים היפים שהעניקו לנו

אפרים שמיר ואלון אולארצ'יק החלו את הקריירה שלהם יחד בלהקת הנח"ל ומשם ללהקת כוורת המיתולוגית אך מאז התפרקותה בשנת 1976 כל אחד מהם המשיך לקריירת סולו שונה, מגוונת ורבת השפעה על התרבות הישראלית.

אולארצי'ק החל עם לימודי בס וג'אז במכללת ברקלי היוקרתית בארה"ב  ומאז חזרתו לארץ ב 1984 הוציא יותר מ-10 אלבומי סולו ושיתף פעולה / ניגן / הפיק / עיבד  בעשרות אלבומים נוספים.

שמיר עם פירוק להקת האם הקליט והופיע עם אסתר שמיר והקים את להקת חמסין שלמרות שלא הצליחה מסחרית השאירה חותם רב על מוסיקאים רבים עד היום. לשמיר 5 אלבומי סולו וגם הוא הפיק וניגן בפרוייקטים רבים.

בהופעה יבצע כל אחד מהאורחים כמה משיריו היפים והאהובים יחד עם האורקסטרה. שירים כמו "ערב של יום בהיר" נערה במשקפים" "חברת עצמי" בוא נגיד שאני שלך" ועוד יקבלו צורה חדשה תחת הידיים של המעבדים והנגנים באורקסטרה.
לקינוח הערב ישלבו האורחים כוחות לסיום מתוק במיוחד.

 

האורקסטרה - תזמורת הג'אז הישראלית, היא בית המרכז בתוכו את טובי המוסיקאים בישראל לסביבה יצרתית ופוריה של מלחינים, מעבדים ונגנים סולנים היוצרים את הצליל המיוחד של התזמורת. האורקסטרה משתמשת במבנה הדומה לביג בנד הקלאסי אך מוזגת לתוכו סגנונות מוסיקליים רבים ומגוונים.

הופעתיה של האורקסטרה הן מפגן מוסיקלי וירטואוזי, מרגש ומהפנט שלא משאיר רגע אחד משעמם כש-13 הסולנים של האורקסטרה מציגים את יכולותיהם.
לצד הופעות ברחבי הארץ הוזמנה האורקסטרה בשנים האחרונות להשמיע את המוסיקה שלה בפסטיבלים בצרפת, איטליה, גרמניה קנדה ודרום אפריקה.

לצד יצירתה המקורית יצא שמה כמעבדת יוצאת דופן. בין האומנים ששיתפו פעולה עם התזמורת נמצאים שלום חנוך, גידי גוב, אסתר רדא, שלומי שבן, זמרת הג'אז הצ'יליאנית קלאודיה אקונה ועוד. העיבודים, כמו בסדרה, נכתבים תמיד במיוחד ע"י חברי התזמורת.

ניהול אומנותי – רון אלמוג ויאיר סלוצקי

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים