תמונת מופע: האורקסטרה עם אלי מגן ומאיה בלזיצמן – "קלאסיקה ישראלית"

האורקסטרה עם אלי מגן ומאיה בלזיצמן – "קלאסיקה ישראלית"

מוזיקה
בית התרבות סביון
חמישי, 31 ינואר 2019 21:00
מחיר 120 ₪

פרטי ההצגה

האורקסטרה עם אלי מגן ומאיה בלזיצמן – "קלאסיקה ישראלית"

צ'לו וקונטרבס, אחרית הימים והרבה מעבר

ערב מיוחד עם שני מוסיקאים מגוונים, גם נגנים וירטואוזים וגם זמרים מרגשים.

אלי מגן שר בלהקות אחרית הימים וכף התקווה הטובה בשנות ה 70 ומשם המשיך לקריירה ארוכת שנים כנגן הקונטרבס המוביל בתזמורת הפלהרמונית ואחד מחלוצי הג'אז הישראלי.
בין השירים שאלי ביצע במקור וינוגנו בערב "עד סוף הקיץ", "העץ הוא גבוה" "בלדה לעוזב קיבוץ" ועוד

מאיה בלזיצמן כבר שנים הצ'לנית הבולטת בסצנת המוסיקה הישראלית כשהיא מופיעה ומקליטה עם אהוד בנאי, דני סנדרסון, נינט טייב, מירי מסיקה ועוד, אך בשנים האחרונות עברה מאיה לקדמת הבמה בדואט עם המתופף מתן אפרת שם היא שרה ויוצרת מוסיקה משלה, הדואט מופיע בשנים האחרונות ללא הפסק בארץ ובעולם.

 

האורקסטרה - תזמורת הג'אז הישראלית, היא בית המרכז בתוכו את טובי המוסיקאים בישראל לסביבה יצרתית ופוריה של מלחינים, מעבדים ונגנים סולנים היוצרים את הצליל המיוחד של התזמורת. האורקסטרה משתמשת במבנה הדומה לביג בנד הקלאסי אך מוזגת לתוכו סגנונות מוסיקליים רבים ומגוונים.

הופעתיה של האורקסטרה הן מפגן מוסיקלי וירטואוזי, מרגש ומהפנט שלא משאיר רגע אחד משעמם כש-13 הסולנים של האורקסטרה מציגים את יכולותיהם.
לצד הופעות ברחבי הארץ הוזמנה האורקסטרה בשנים האחרונות להשמיע את המוסיקה שלה בפסטיבלים בצרפת, איטליה, גרמניה קנדה ודרום אפריקה.

לצד יצירתה המקורית יצא שמה כמעבדת יוצאת דופן. בין האומנים ששיתפו פעולה עם התזמורת נמצאים שלום חנוך, גידי גוב, אסתר רדא, שלומי שבן, זמרת הג'אז הצ'יליאנית קלאודיה אקונה ועוד. העיבודים, כמו בסדרה, נכתבים תמיד במיוחד ע"י חברי התזמורת.

ניהול אומנותי – רון אלמוג ויאיר סלוצקי

צפה בסרטון

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים