תמונת מופע: האורקסטרה עם דנה עדיני וזו'קה פרפיניאן – בניחוח לטיני

האורקסטרה עם דנה עדיני וזו'קה פרפיניאן – בניחוח לטיני

מוזיקה
בית התרבות סביון
חמישי, 30 מאי 2019 21:00
מחיר 120 ₪

פרטי ההצגה

האורקסטרה עם דנה עדיני וז'וקה פרפיניאן – "ניחוח לטיני"

מהסמבה של ברזיל עד לסמבה הישראלית

האורקסטרה מזמינה אתכם למסע אל המוסיקה של דרום אמריקה והסמבה של ז'ובים דרך ההשפעה של היבשת על התרבות הישראלית עם שירים של מתי כספי, יהודית רביץ, יוני רכטר ועוד
אל המסע יצטרפו שני קולות מהפנטים -

ז'וקה פרפיניאן, יליד ריו דה ז'נרו ברזיל, אמן כלי הקשה, זמר ומלחין עם קריירה בינלאומי, ז'וקה הופיע עם המוסיקה המקורית שלו בבמות המכובדות בארץ ובעולם,
ושיתף פעולה עם אמנים גדולים בארץ ובעולם כמו עידן רייכל, יוני רכטר, מתי כספי, ננה וסקונסלוס,האחים מנדס, פקיטו ד'ריברה ועוד.. 

דנה עדיני, זמרת, יוצרת ושחקנית, חברה בלהקה "הבנות נחמה" ושותפה לדרך המוסיקלית של דניאל סלומון מהדואט "רבות הדרכים" עד למופע מצליח משותף ברחבי הארץ בשנים האחרונות.
דנה, שגם מוכרת מסדרות רבות בהן שיחקה, היא זמרת בעלת הגשה ייחודית וכובשת.

 

האורקסטרה - תזמורת הג'אז הישראלית, היא בית המרכז בתוכו את טובי המוסיקאים בישראל לסביבה יצרתית ופוריה של מלחינים, מעבדים ונגנים סולנים היוצרים את הצליל המיוחד של התזמורת. האורקסטרה משתמשת במבנה הדומה לביג בנד הקלאסי אך מוזגת לתוכו סגנונות מוסיקליים רבים ומגוונים.

הופעתיה של האורקסטרה הן מפגן מוסיקלי וירטואוזי, מרגש ומהפנט שלא משאיר רגע אחד משעמם כש-13 הסולנים של האורקסטרה מציגים את יכולותיהם.
לצד הופעות ברחבי הארץ הוזמנה האורקסטרה בשנים האחרונות להשמיע את המוסיקה שלה בפסטיבלים בצרפת, איטליה, גרמניה קנדה ודרום אפריקה.

לצד יצירתה המקורית יצא שמה כמעבדת יוצאת דופן. בין האומנים ששיתפו פעולה עם התזמורת נמצאים שלום חנוך, גידי גוב, אסתר רדא, שלומי שבן, זמרת הג'אז הצ'יליאנית קלאודיה אקונה ועוד. העיבודים, כמו בסדרה, נכתבים תמיד במיוחד ע"י חברי התזמורת.

ניהול אומנותי – רון אלמוג ויאיר סלוצקי

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים