\ מנוי יאצק- מועדון יוצר תרבות עם גילה חסיד ועוזי רוזנבלט • בית התרבות סביון
תמונת מנוי: יאצק- מועדון יוצר תרבות עם גילה חסיד ועוזי רוזנבלט

יאצק- מועדון יוצר תרבות עם גילה חסיד ועוזי רוזנבלט

מנויים
עונה: 2019/2020
כרטיסי מנוי: 8

פרטים נוספים

2019

* 7/11 (יום ה') - "אגדת דשא - משירי אריק איינשטיין" - מחווה מיוחדת לגדול זמרי ישראל ששיריו מלווים אותנו משנות ה 60 עד ימינו אלה, מהסולו הראשון שלו בלהקת הנחל, דרך שירי שלישיית גשר הירקון, החלונות הגבוהים וקריירת הסולו המפוארת שלו שהולידה שיתופי פעולה עם מיטב אמני הארץ ומבחר שירים קסומים המהווים את פס הקול של כולנו.

אורחים: אהרל׳ה סייקס, אבי חן וארז זינגר (מלהקת "הטרנזיסטור").

 

* 12/12 (יום ה') - "סלט יווני עם ננה" - מחווה לזמרים וליוצרים הגדולים של הזמר היווני הממיס לבבות. נשיר ונספר דאלארס, חאריס, קאזנצידיס וננה מושקורי. ערב  עם הרבה בוזוקי, והרבה שמחה ו"ס'". מנחה: מרגלית טובי. משתתפים: מאיר ברבי, נילי זיידל, לזר בואנו ואורן בלבן. 

 

2020

* 21/1 (יום ג') - "שירים נושכים" - מופע חד פעמי של שירי סאטירה מכל התקופות. נארח את בועז פייפר, יוצא להקת "בנות פסיה". משתתפים: מאיר ברבי ואורן בלבן.

 

* 20/2 (יום ה') - "יאצק עולמי" - נארח את שמוליק אלבז, וירטואוז מנדולינה ומנצח על מיטב התזמורות בארץ ובעולם, ואת תניר שקד, זמרת בעלת קול ייחודי וחלילנית מחוננת - במוזיקת עולם במיטבה.  

 

* 19/3 (יום ה')  - "מד"ר דוליטל ועד ד"ר קישון" - ערב שכולו אהבה לעולם המופלא והמסתורי של בעלי החיים. נשיר ונספר על "הולכי על ארבע" שמשחקים, נעלבים ואוהבים ממש כמונו, ונפרוש כנף אל עולמן הקסום של ציפרים. בין "עוף גוזל" ל"שלושה חתולים" ו"כלבלב הו בידיבמבם" תארח מרגלית טובי את דר' רפי קישון שישתף אותנו בחוויות משעשעות מ"ספת הוטרינר". משתתפים: מאיר ברבי, נילי זיידל ואורן בלבן.

 

* 21/5 (יום ה') - "אריוודרצ'י רומא" - מופע חגיגי ונוסטלגי של שירים אהובים באיטלקית המשלב קלאסיקות מסאן-רמו לצד שירים נפוליטנים אהובים,  אריות מתוך אופרות ועוד. הופעה סוחפת של הטנור האיטלקי עדי צ'זרה. משתתפים: מאיר ברבי ואורן בלבן.

 

* 4/8 (יום ג') - "פושקין על הגורן" - לכבוד ט"ו באב ערב של שירי אהבה, והפעם - רומנטיקה רוסית. עם ילנה גרישקוב, אלכס ספיבק, מאיר ברבי ואורן בלבן.

 

* 10/9 (יום ה') - "כי עוד נמשכת השרשרת" - ערב המוקדש למשפחות שבהן הכשרון עובר מדור לדור. חגיגה מוזיקאלית עם שירים של יחיאל ועלי מוהר, יעקב אורלנד ושימרית אור, נעמי שמר ואריאל הורביץ, יהונתן ואביב גפן, ועוד. בין השירים ננסה לענות על הקושיה: האם להיות "הבן של.." או "הבת של.." - ברכה או "ברוך". מנחה: מרגלית טובי. משתתפים: מאיר ברבי, נילי זיידל ואורן בלבן.

בחירת הרכב המנוי

בחירת סוג וכמות הכרטיסים

מחיר כל מנוי:

כרטיסי מנוי:
כרטיסים

סה״כ מחיר:
לפני הנחה (מחיר מעודכן יופיע בעמוד הבא)

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים