תמונת מופע: מועדון הג'אז סביון - אלי מגן ועדי רנרט

מועדון הג'אז סביון - אלי מגן ועדי רנרט

חגיגת קיץ
מרכז התרבות סביון
רביעי, 18 אוגוסט 2021 בשעה 21:00
מחיר 80 ₪

פרטי הקונצרט

אלי מגן ועדי רנרט – דאבל סטנדרט

חיבור כפול בין קונטרה בס לפסנתר ובין שיר ישראלי לג'אז

שני המוזיקאים המשפיעים, חוברים יחד למופע משותף חדש, בו הם פורשים את עולמם המוזיקלי העשיר ומוצאים את החיבור והמכנה המשותף בין שירים ישראלים, קלאסיים ומקוריים לבין מוזיקת ג'אז אינסטרומנטלית מהעולם. בין השירים במופע: יליד הארץ, העץ הוא גבוה, שתי דפיקות לב, לזכור, I love you Porgy, Take the A train  I love you ועוד..

 

אלי מגן : קונטרה בס ושירה  -  עדי רנרט: פסנתר ופלוגלהורן

אלי מגן כפי שתואר ע"י בן שלו, הארץ: "ידע, עומק, רגש, לב: את כל האיכויות האלה אפשר למצוא גם בנגינה, בשירה ובהלחנה של מגן. ועוד דבר, נדיר עד מאוד, אפשר למצוא במוזיקה שלו: הרמוניה בין שלושה עולמות מוזיקליים – קלאסי, ג'ז ורוקנרול. מגן הוא תופעה חד פעמית במוזיקה הישראלית. יש מוזיקאים שמשלבים שתיים מתוך שלוש הדיסציפלינות האלה, אבל נדמה שמגן הוא היחיד שחי, נושם ומנגן את שלושתן. הוא התחיל ברוקנרול כזמר שמנגן, זנח את השירה לטובת נגינת ג'ז, אחר כך התמקד בקלאסי אבל המשיך לנגן ג'ז, ובעשור האחרון חזר לשיר, המשיך כמובן לנגן, וגם התחיל להלחין בצורה סדירה."

עדי רנרט,  פסנתרן, מלחין, מעבד ומפיק מוזיקלי. שיתף פעולה עם אמנים רבים, ביניהם ברי סחרוף, יהודית רביץ, גידי גוב, מתי כספי, שלמה ארצי, רונה קינן, ורבים אחרים. היה חבר בלהקת ששת. ב 2010 יצא אלבומו ״פעמון״ שכלל מוזיקה מקורית וזכה לשבחים. כמו כן הלחין מוזיקה לסרטים ולסדרות טלוויזיה, וזכה יחד עם צוף פילוסוף בפרס אופיר על המוסיקה המקורית ל"אדמה משוגעת״.

- - - -

הכניסה למרכז התרבות ולאירועים השונים בכפוף לתו הירוק, חלה חובת עטיית מסכות

במרכז התרבות מתקיימת תחלופת אוויר מוגברת בכדי להקטין את הסיכון להדבקה

הזמנת כרטיסים מראש באתר או בטלפון 8234*

בחירת כרטיסים

הגדרות הדפדפן שלך לא מאפשרות להתקדם
יש ללחוץ על הכפתור למטה בכדי להמשיך
לרכישה כרטיסים לחץ כאן

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים