תמונת מנוי: תיאטרון החאן

תיאטרון החאן

תאטרון
עונה: 2018/2019
כרטיסי מנוי: 7

פרטים נוספים

29.10 - נושים – מאת אוגוסט סטרינדברג

מותחן על אהבה ונקמה

נוסח עברי ובימוי: יוסי יזרעאלי

קרב חסר רחמים בו רק מנוצחים בין אישה לשני בעליה, החושף מערכת יחסים ספוגה ביצרים, אהבה, קנאה ושנאה.

מהחשובים במחוזותיו הנטורליסטים של אוגוסט סטרינדברג (1849-1912) סופר ומחזאי שבדי, מאבות התיאטרון המודרני.

מחזותיו משלבים סגנונות שונים – נטורליסם, אקספרסיוניזם, ריאליזם – והמשותף לכולם התעוזה, המורכבות והחיפוש הבלתי נלאה אחרי דרכי ביטוי חדשות בתיאטרון.

 

24.12 - פונדק הרוחות

קלאסיקה עברית מאת נתן אלתרמן

בימוי: שיר גולדברג

פונדק הרוחות, מחזהו הראשון של נתן אלתרמן, הוצג לראשונה ב- 1962 בתיאטרון הקאמרי בכיכובם של חנה מרון ויוסי ידין, ומאז לא עלה שוב בתיאטרון רפרטוארי. העונה יעלה המחזה בעיבוד מודרני על בימת החאן, בבימויה של שיר גולדברג

חננאל, נגן כינור, מחליט לנטוש את רעייתו, ביתו וחייו הקודמים ומוכר נשמתו לשטן בכדי לזכות בתהילה של וירטואוז.

דרמה פנטסטית, ארס-פואטית על כוחה של אמנות אל מול החיים.

 

28.1 - מחווה לאלמה רוזה – מווינה לאושוויץ

מנצח וסולן: נתאי צרי - כינור

סיפורה הייחודי ומעורר ההשראה של המוסיקאית היהודית אלמה רוזה, מוגש על ידי סימפונט רעננה כעדות מרגשת לניצחון הרוח האנושית והמוסיקה.

קונצרט  המחווה לאלמה רוזה, הוא פרויקט חד פעמי, המשלב קטעי וידאו, שירה, משחק ונגינה, ומנגיש בכך את סיפורה של המוסיקאית הנדירה, אשר ניהלה קריירה מוסיקאית ענפה, עמדה ככנרת בראש תזמורת נשים וינאית אשר סיירה ברחבי אירופה, ומאוחר יותר נעצרה על ידי הגסטפו בצרפת ונשלחה לאושוויץ.

גם שם הוכר הכישרון המוסיקלי שלה, והיא הנהיגה את תזמורת הנשים של אושוויץ, ניצחה עליה, תזמרה עבורה ולעתים ניגנה ככנרת סולנית. תודות לדבקותה ולחזונה, הצליחה להציל נשים מוסיקאיות יהודיות רבות מגורל מר.

 

11.2 - הפרקליט

מאת דניאל כהן לוי ובבימוייה

סיפורו הלא יאמן של בּוּקֶפַאלוּס, סוסו המיתולוגי של אלכסנדר מוקדון, שהופך  לפרקליט במשרד המשפטים.

באישון לילה מגלים דיריי פונדק “האביר החצוי” שסוס-עורך-דין מגיע להשתכן בפונדק. הדיירים חושדים בזר המסתורי, והוא מעורר בהם סקרנות ופחדים ישנים. למרות התנגדויות וחשדות בנוגע לזהותו ה”סוסית”, לוקח על עצמו בּוּקֶפַאלוּס להגן על מערכת החוק והמשפט האנושית. מלחמה שפורצת לפתע, טורפת את הקלפים ומאלצת אותו לבחור בין החוק לבין הצדק. זהו מחזה על הדרמה בין האנושי לפראי, בין התועלת האישית לבין החוק ובין הפרט לכלל – זהו מחזה על האדם.

המחזה שואב השראה מסיפור קצר של קפקא, “הפרקליט החדש”.

 

18.3 - תקלה טכנית

חדש על במת החאן: ערב אלתורים של שחקני החאן בשיתוף הקהל. הכל התחיל בערב חורפי בו הצגת התיאטרון “נפוליון – חי או מת!” בוטלה ברגע האחרון בשל תקלה טכנית בלתי צפויה, כשהקהל כבר יושב וממתין באולם. שחקני החאן, בלי לחשוב פעמיים, עלו בספונטניות על הבמה ובתיאום מושלם – העלו ערב של משחקי תיאטרון ואימפרוביזציה יחד עם הקהל, ששאג מצחוק עוד הרבה אחרי שהסתיים. אז החלטנו להפוך את התקלה לאירוע מסודר: ערב האלתורים יכלול התנסויות בתרגילי משחק ואלתור, יחד עם הקהל.

 

29.4 - יתוש בראש

פארסה מאת גאון הקומדיה ג'ורג' פיידו. תרגום: אלי ביז'אווי

לריימונד נכנס יתוש בראש ומזמזם : לבעלך יש פילגש! היתוש הופך לצפרדע ולפיל, ונוספות דמויותיהם של זוג תאומים זהים, אחיין מגמגם, ספרדי קנאי, שיכור אנגלי ומשרתת שנרדמת.  

 

1.7 - אוי אלוהים

דרמה קומית מאת ענת גוב

אלה, פסיכולוגית כבת 40 ואם חד הורית, מקבלת שיחת טלפון מסתורית ממטופל חדש ונואש, המתעקש שתקבל אותו בדחיפות. המטופל מוכן למסור לה רק את האות הראשונה של שמו, והיא מסיקה שהוא בכיר בכוחות הביטחון. כשהוא מגיע, מסתבר שמדובר בלא אחר מאשר אלוהים.
אלוהים בדיכאון עמוק, רוצה לשים קץ למפעל חייו. לאלה יש שעה אחת לשנות את דעתו ולהציל את העולם. במבט קומי נוקב, בוחן המחזה את דמותו של אלוהים על פי התנ"ך, ואת יחסיו ההפכפכים עם בני האדם.

בחירת הרכב המנוי

בחירת סוג וכמות הכרטיסים

מחיר כל מנוי:

כרטיסי מנוי:
כרטיסים

סה״כ מחיר:
לפני הנחה (מחיר מעודכן יופיע בעמוד הבא)

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים